FIRA SABADELL 2022

Estarem a la Fira Connecta’t a l’FP! Els dies 31 de març, 1 i 2 d’abril, l’institut Jaume Mimó estarà present a la Fira Connecta’t a l’FP que se celebra a la Fira de Sabadell.

Durant aquests dies, diversos instituts del Vallès tenen els seus stands per informar sobre els diferents estudis que es poden cursar als seus centres. És una gran oportunitat pels estudiants per conèixer els diferents cicles formatius que ofereix el nostre institut i gaudir d’algunes activitats i tallers que organitzem.

En el nostre stand, els alumnes de l’institut t’assessorarem en primera persona dels diferents estudis que pots cursar en el nostre institut i et donarem tota la informació que necessites per animar-te a cursar un cicle formatiu!

Seguiu-nos a les xarxes socials per descobrir les activitats que durem a terme. Us avancem que podreu ser alumnes de Soldadura i Caldereria per un dia amb l’activitat “Soldem amb realitat augmentada?”.

t'ha agradat aquest article?

deixa un comentari

Products

Features

Get Started

About